E - R: 9:00 - 17:00
+372 602 3080
A. Weizenbergi 4, 10150 Tallinn, Estonia

ETTEVÕTTEST

Image

ARKAADIA PUHASTUSE OÜ

on eelkõige Tallinnas tegutsev puhastusteeninduse ettevõte, mis kuulub Arkaadia Gruppi. Meie koostööpartneriteks on erinevate valdkondade ettevõtted ja asutused.
Meie hooldada on tuntumatest  Tallinna Sadam, Tallinna Ülikool, Tallinna Teletorn, Riigikogu, Danske Pank, Foorum Keskus ja Äripäev.

Millega tegeleme?

Meie poole pöördutakse siis, kui vajatakse koristamise, puhastuse ja korrashoiu teenuseid. Eripuhastustöödena teostame akende ja klaasseinade pesu, kõvade põrandakatete põhjalikku puhastamist ja kaitsetöötlust; vaipkatete ja pehme mööbli keemilist pesu.
Hoolitseme territooriumite- ja haljastuse korrashoiu eest. Loomulikult aastaringne teenus lehtede, lume, purikate ja prügi toimetamiseks kokkulepitud kohta.

Meil on asjatundlikud kutseoskustega töötajad.

Ettevõtte tööd juhivad kogemustega inimesed.

Juhataja Annela Tiitson töötab puhastusalal alates 1997. aastast. Ta on puhastusteenindajate ja puhastustööde juhi kutsestandardite väljatöötamise rühma liige ja puhastusteeninduse kutsekomisjoni liige.
Eritööde teenindusjuht Margus Regi töötab puhastusalal alates 1990. aastast.
Hoolduskoristuse teenindusjuht Kaidi Tammpuu töötab puhastusalal alates 2001. aastast. On suurte kaubandusettevõtete puhastustööde juhtimisel omandanud kõrge professionaalsuse. Personalijuht Mare Vilberg töötab puhastusteenindusettevõtete töötajate personalijuhtimise alal alates 1999. aastast.
Puhastusalase teenuse kliendisõbralikku korraldamist tagavad müügijuht Maiu Kivimäe, keskuse töötajad Regina Hõbemägi ja Külli Kurepõld. Vahetult teenuse toimimist erinevate klientide juures korraldavad töödejuhatajad Jekaterina Purtova, Eha Kudre-Mander, Siiri Pihlak ja Katrin Saareväli ning eritööde juhid Heiko Tammpuu ja Aleksei Oništšuk.

Client 1
© 2020 Arkaadia Puhastuse OÜ. Kõik õigused kaitstud.

Otsing